| Traian03 a întrebat:

Deci eu stiu sa lucrez in c++ dar as vrea sa invat c# si php.
Imi poate recomanda cineva o platforma sau un site, as fi recunoscator.

Multumesc anticipat.

Am uitat sa spun ca dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| MrKez a răspuns:

Salut, sunt in developing in programming si iti recomand pentru inceput codeacademy(daca nu prea domini limbajele)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://secure.php.net/manual/ro/index.php

ps: nu te arunca la o groaza de limbaje deodata ca o sa iasa o varza. Mai bine unul si bun. Ideea e sa intelegi programarea.

| Traian03 explică:

Multumesc pentru raspnsuri, ambele sunt super si abia astept sa incep
Sincer as da funda amandurpra dar nu pot sad