| SteFFz99 a întrebat:

Deci uitati problema mea:
Am un laptop si este putin mai "praf" cum il fac sa se miste mai bine?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Da o defragmentare,sterge-l de praf,dezinstaleaza tot ce nu folosesti(nu dezinstala programe care nu sti ce sunt sau drivere), cumpara niste componente mai bune(procesor, mai pune RAM...etc)

3 răspunsuri:
| LimFao a răspuns:

Incearca sa instalezi programe care nu mananca mult din ram.Renunta la cele ineficiente si care nu te ajuta. Instaleaza pe el un Windows XP deoarece este mult mai fiabil si mai usor de configurat si plus de asta nu iti,, omoara,, laptopul. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| dragos1294 a răspuns:

Acum depinde cum definesti si tu ''putin mai praf'', in primul rand incearca un windows care sa consume mai putine resurse si dupa windows programele mai economice si ele, nu instala ce nu iti trebuie

| KiddaBăă a răspuns:

Cumpără.ți altul sau formatează.l