| InvincibleKillZ a întrebat:

Din cand in cand imi apare pe ecran la PC o casuta in care scrie ca am o copie a windows-ului, si imi spune sa descarc WindowsActivationUpdate. Cand dau sa il instalez, trece ceva timp si imi da eroarea 0x800705B4. Ce pot sa fac? [Am windows 7].

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te complica cu asa ceva.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Daca nu te incurca cu nimic ignoro. Asta iti recomand

| InvincibleKillZ explică (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

De fapt chiar ma incurca. De ex. cand sunt intr-un meci de FIFA ma scoate din joc si nu mai pot intra in el, ca imi da crash :/