| slowmooo a întrebat:

din nou!

Am o intrebare, legata de niste jocuri. Ce jocuri mi-ar merge pe un laptop lenovo, 2.10 GHz Dual Core, RAM 3GB, Placa video 128 :-s. Mentionez ca am win7 big hug

Funda!

2 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Gasesti http://reviews.mozku.com/2011/04/27/lenovo-g550/ mai multe detalii despre Lenovo si despre cum merg aceste laptopuri.

| RoDominikaNo a răspuns:

De obicei scrie pe coperta Cd-lui la ce anume viteza merge ce procesor trebuie sa ai sau memorie ram, sau daca le iei de pe internet scrie acolo lanaga download la descrierea jocului pentru a merge uniform ce pc este ok! bafta...