| Animalullllllll a întrebat:

Dintr-o data nu mi se mai aud castile la pc, cand ascult o melodie sau ceva mi se aude 2 secunde apoi se aude incet de tot, apoi iarasi se aude foarte bine 2 secunde apoi iarasi incet, am doua perechi de casti, si amandoua se auzeau bine iar acum se aud la fel de naspa amandoua. Cred ca este ceva din pc deoarece se aud amandoua la fel de naspa. Ce sa fac. Fundaa!

3 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Esti sigur ca nu fac scurt castile undeva? Incearca cu alte casti prima data.

| introduaicinumele a răspuns:

Este de la casca, incerca sa misti cablul cand asculti ceva in ele sa vezi ce se intampla, si ai putea sa le pui si pe un telefon sa vezi daca acolo fac fite. Daca fac la fel, este de la ele, fac scurt undeva cablurile, vezi daca poti sa le desfaci si lipesti. Daca pe telefon merg ok, este de la placa audio din PC, fa update la driver, sau cumpara-ti o placa de sunet separata (pe USB sau PCI).

| RawGrey a răspuns:

Fii atent ca poate fi de la carcasa sau cablul sa fie indoit si sa nu faca contact bine sau mufa sa nu fie bagata bine.