| nykusor4u99 a întrebat:

Duminica am cumpar o camera web si din cate vad dupa ploaia de ieri nu imi mai merge. Ea are un fel de luminite pe lateral si alea se aprind dar camera tot nu merge. am incercat fiecare loc pentru USB si nu merge in niciunul, in toate se aprinde doar lumina. Ea are si un microfon, va spun ca nu merge nici el si la fel si pe el l-am scos si l-am bagat de multe ori si tot nu se aude. Stie cineva ce pot sa fac? Cine imi da un raspuns care sa ma ajute primeste funda!

1 răspuns:
| ATICUS a răspuns:

Incearca sa reinstalezi cd de la camera si apoi dai un restart la pc.