| nebunaticu91 a întrebat:

e urgent! am un Orange gova care e virusat rau...instaleaza singur aplicatii, am dat resetare din fabrica de 2 ori si degeaba..cand intru si il deschid apare tot tacamul de prostii... apus sclave etc, va rog ajutati-ma e urgent dau si funda!

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Du-l telefonul la un service specializat de la GERMANOS!

| Arthiom a răspuns:

Dar oare pe ce site-uri ai putut sa intrii de ti-ai virusat telefonul in halul asta.
Daca zici ca resetarea din fabrica nu a mers, incearca sa instalezi un antivirus pe telefon si sa il scanezi, daca esueaza primul antivirus pe care il instalezi, cauta altul si continua. Daca reusesti, felicitari, daca nu, mergi cu el la un service de specialitate(repet, service de specialitate nu bisnitari care au cladirea o hazna de 4x4 metri), daca nici asa nu reusesti, poti renunta la telefon.

| nebunaticu91 explică (pentru Arthiom):

Deci merit felicitari...am descrcat dupa muzhiwan gta san andreas, pottery etc...si NU MA UIT LA SITEURI XXX ( la ce et gandeai) si e virusat complet pot intra pe el dar daca dau drumu la wi-fi baga in el ca nebunul, ce zici ma poti ajuta intr-un fel?
P.S am avut avg premium de cumparat si nimic
eraser din play merge?

| Arthiom a răspuns (pentru nebunaticu91):

Nu am zis ca te uiti la site-uri xxx, doar ca ma miram si eu pe ce oare ai putut intra ca sa iti virusezi telefonul in halul ala. Daca zici ca avg premium nu a mers, atunci nu stiu.