| Adryan28 a întrebat:

Eu am 2 id de messenger si pe primul id cand intru in el imi arata lista de prieteni (ok), dupaceea la alt grup imi arata prietenii de pe facebook care sunt conectati si pot vorbi cu ei de pe mess de pe id asta. Iar de pe al doilea id nu imi arata ce prieteni sunt conectati pe facebook si nici sa vorbesc cu ei, imi arata normal lista de prieteni. Oare cum sa fac sa imi arate lista cu prieteni conectati de pe facebook in al doilea id de mess? Va rog ajutati-ma Dau FUNDOI big grin

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Buna! Adauga si celalalt id de messenger la profil pe facebook si o sa meagra.

| alin568429 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva!

| Last13Lucky a răspuns:

Mi se pare ca atunci cand intri pe mess iti apare sus cv de facebook si acolo trebuie sa daithinking

| TheGeor19 a răspuns:

Poi trebuie sa ai pagina de facebook si cu al doilea id ca sa iti apara prieteniibig grin

| EllaKP a răspuns:

Pai depinde, daca cu al doilea id ai cont pe Facebook! Daca nu ai nu-ti apare!