| donird233 a întrebat:

Eu am un laptop de cateva luni care e destul de bun, dar de la o vreme cand deschid google Chrome ma duce pe un site de cautare amities. Am incercat sa il setez inapoi pe motorul de cautare google dar nu a mers. Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder2 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si reinstaleaza-l
Sau cauta un alt program: Firefox, internet explorer, Microsoft edge

| donird233 explică (pentru MentalDisorder2):

Mersi! A mers! De acum folosesc Microsoft edge

4 răspunsuri:
| urseyul a răspuns:

Setari in chrome, te duci la on startup, open a specific page... dai set page scrii google... apoi la search apoi manage search eninges, si setezi google, si apoi la extensi si dezinstaleaza extensiile care nu au ce cauta acolo

| MariaDN2002 a răspuns:

Poti folosi alt browser, sau il poti reinstala pe cel precedent

| donird233 explică (pentru MariaDN2002):

Ti-as da funda dar am dat deja