| Muzaffer4You a întrebat:

Eu pana acum am folosit Google Chrome si acum folosesc Mozilla Firefox si nu prea stiu la setari daca vreti vreunul dintre voi sa ma ajutati sa explorez mai multe despre el Pe id muzaffer_4you
Funda

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Te ajut eu. Zi-mi ce vrei sa aflii mai amanuntit. Eu iti voi prezenta acum notiunile de baza:
•In partea dreapta a spatiului de sus unde scrii o adresa tip www. ai un buton de unde poti intra foarte usor in ISTORIC,INSTRUMENTE,SETARI,DESCARCARI etc., iar langa acest buton se alfa si o steluta de unde iti adaugi pagina la favorite.
•Poti deschide o fila incognito, adica o fila privata, care nu se va salva la istoric, accesand deasemeni tot acest buton din dreapta spatiului alb de mai sus. Tot de aici poti seta si marimea fundalului de pe Google Chrome.
Sarbatori Fericite! :)