| DonaMihai a întrebat:

ieri mi-am facut cont pe vivaSMS si nu am primit inca mesaje pe telefon.
Si cum pot sa invit pe cat mai multa lume? Exista si alta cale infara de grupuri de pe facebook? in caz ca nu va rog sa imi ziceti grupuri foarte populate va rog.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cand o sa primesti mesaje, dar stiu ca din viva sms au de castigat odar cei care au fff multi amici dispusi sa dea mesaje la fff multi amici. Daca undeva in circuitul asta se lasa balta jocul, nu castigi nimic. Au de castigat doar ce au initializat jocul asta, cei care au pornit mai intai si acum primesc sume uriase de bani.Totusi,incearca.Dar ca sa primesti tu bani, trebuie acei amici care le trimiti t sms saduca mai departe jocul la fff, multi amici.

| Darius392 a răspuns:

Stai linistit ca o sa primesti sms-ul in cateva zile - o saptamana maxim...

| Adriankuala a răspuns:

Viva sms este o teapa mare cei care au primit bani de la viva sms au primit lei vechi din aia de pe timpu lui ceausescu

| DonaMihai explică (pentru Adriankuala):

Am vorbit cu niste tipi si au zis ca primesc banii
au 500 de prieteni invitati fiecare cate 20 si de acolo banutii