| Yus_Mar_1994 a întrebat:

imi cer scuze daca am gresit caategoria de postare,
Detin un LG OPTIMUS SOL(e730),l-am facut rootabil si am instalat softul ICS pe el,a mers,dupa am vrut sa revin la versiunea de soft cea anterioara,instaland cu un program fisierele KDZ unde se afla asa zis softul originaal al tel,dupa finalizarea instalarii, tel se aprinde apare sigla LG si se restarteaza, ce pot face in cazul asta?

1 răspuns:
| Larrissa21 a răspuns:

Il duci la un profesionist care stie cum sa instaleze ca lumea un softwerewinking