| ღAnamariaღ a întrebat:

Imi dati toate regulile, tot, tot, tot despre Barn Buddy...
Tot tot tot vreau sa stiu please!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai la inceput plantezi plante, dupa ce cresc si le culegi iei bani cu care plantezi alte plante, si tot asa, poti sa pui buruieni si gandaci prietenilor pe care, prietenii, dandu-le jos iau experienta, si poti sa-ti cumperi diferite animale care fac diferite chestii, diferite plante si multe alte chestii, uita-te-n shopwinking

| scumpik010 a răspuns:

Intra la joc si vezi ca in coltul din dreapta sus este semnul intrebarii(?)dai click si vei vedea c trebuie sa faci:*