| Zoro_Nae_1905 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum imi pun numele pe fb dintr-un singur nume adica sa apara doar Andrei.Sa nu m-ai apra Vasile Andrei.

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Uite un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=gx1dbz_7vJE.

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Se poate. Trebuie să pui IP de o ţară unde numele poate fi unul singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca merge sa faci cum vrei tu dar incearca de ex sa pui primul nume Andrei iar in casuta celuilalt nume pune doar un. (punct) sa iasa numele "Andrei."

| TPUuser199 a răspuns:

Merge pe Mozila

| Zoro_Nae_1905 explică (pentru TPUuser199):

Cum pe mozila imi poti spune? dau funda

| TPUuser199 a răspuns (pentru Zoro_Nae_1905):

Am vazut mai demult un tutorial pe fb. ce stiu eu este ca merge doar pe Mozila. altceva habar nu am thinking