| bobitza529 a întrebat:

Imi puteti recomanda un laptop la pretul de aproximativ 1300 lei, voi ce ati alege? Multumesc.

6 răspunsuri:
| madalinfindrihan a răspuns:

Iti recomand laptopuri-le HP sunt cele mai bune dupa parerea mea!

| toleagiulia a răspuns:

Acer este super bun, dar si ieftin

| elizabetha23 a răspuns:

Http://www.yoda.ro/laptopuri/3-laptop-uri-tari-la-buget-redus.html
sau
http://www.giz.ro/laptop-notebook/cele-mai-bune-laptopuri-24670/
bine acestia ulitimi sunt um pic mai scumpi dar vezi eu asta am gasit
sper sa-ti fi fost de folos

| Crazy80 a răspuns:

Dacă ai mai scoate 200 de lei din buzunar ai face o afacere bună cumpărînd un : Acer Aspire E5-511-C6NM. Atuurile acestui laptop ieftin sunt:

procesor Quad Core de la Intel;
memorie RAM DDR3;
ecran LED de 15 inch
HDD spatios;
autonomie mare a bateriei
Windows licentiat

| Crazy80 a răspuns:

laptopul nu este echipat cu unitate DVD, insa acest lucru este compensat de cititorul de carduri si porturile USB 2.0 & 3.0.