| Leo32 a întrebat:

imi spune si mie cineva cum fac propriul meu difuzor din hartie? stiu ca am nevoie de ...hartie lipici.magnet si nu mai stiu ce.Va rog daca stiti spuneti-mi eu am o gramada de boxe dar vreau sa am una pe care sa stiu ca eu em facut-o.

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Am vrut sa fac si eu un difuzor, de fapt inca vreau dar nu dispun de bobine de cupru. Cam asa ar trebui sa arate difuzorul : http://49.imagebam.com/......Image.JPG.

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca s-ar pricepe sa faca difuzoare toti copiii, firmele producatoare ar fi falimentat demult. Sa te joci e una, dar sa realizezi ceva care sa si functioneze cat de cat satisfacator e un pic mai greu. Dar nu te descuraja, dai inainte!