| seba29 a întrebat:

imi spune si mie cineva de ce nu pot sa fac sidiuri adica le pot face dar mi se arde sidiurile si nu stiu de ce va rog daca stie cineva dau funda promit

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

De fapt zi-mi te rog cu ce "arzi" cd-urile sau le scrii mai bine zis.Cel mai ok este sa pui nero 8 (acesta il folosesc eu) codurile pentru inregistrare le gasesti pe internet chiar pe prima pagina vei gasi daca vei cauta.Foloseste nero 8 cel mai ok. Daca nu te descurci lasi messaj si voi incerca sa te ajut.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai asta e rolul lor, sa fie "arse" mama lor de "sidiuri"!