| YunaFFX a întrebat:

In curand va fi aniversarea unui prieten si as vrea sa-i fac cadou o tastatura, in principal pentru gaming. M-am uitat pe eMAG si PC Garage, dar problema e ca nu ma pot hotari spre un model anume. Bugetul meu este de 200-250 de RON. V-as ramane recunoscatoare daca mi-ati putea da un sfat. Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| d0pex a răspuns:

Iti recoman aceasta tastatura :http://www.emag.ro/......920-002898

| yonycka16 a răspuns:

Http://www.emag.ro/galerie-poze/164920/285833 asta chiar ca-i speciala :) sau incearca o tastatura care nu ai mai vazut-o la nimeni, ceva unic :D