| Roman_Robert_1994 a întrebat:

.. Incerc sa instalez windowsu pe pc si primesc o eroare legata de hard. ceva idei?
Aceasta este eroare : http://postimage.org/image/lcsl7keip/

Răspuns Câştigător
| Kos93 a răspuns:

Daca ai umblat recent pe la rami sau pe la hdd e posibil sa nu fie bine conecati, daca nu ai umplat prin pc sa-r putea ca hdd sa aiba ceva badurii (adica sectoare stricate) - poti cauta pe google despre baduri si programe de reparat badurii.

| Roman_Robert_1994 explică (pentru Kos93):

Au fost baduri. am rez problema big grin

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Problema asta este din cauza la hard. cumpara altu. asta e deja dus, nu prea mai ai cum sa repari sectoarele stricate pentru ca este tot stricat. partea proasta este ca daca hardu tau este pe ide (adica ata, din acela vechi cu banda lata si cu alimentare mare) te rupe la bani unu de 80Gb este undeva la 3 milwinking