| passarisMB a întrebat:

Intrebarea mea este...ce telefon imi pot lua la max 350ron?(buget redus). Astept parerile si sugestiile voastre.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

350 de lei e un buget foarte OK. Redus e 100 RON... Eu unul mi-as lua un Samsung E2222 sau un alt dualsim cu tastatura, fara touchscreen, la care singurul criteriu care ar trebui sa conteze cu adevarat ar fi durata de stand by. Sub nici o forma Nokia (va mai amintiti de Jucu?).

1 răspuns:
| Prettygirl99 a răspuns:

LG KU990 Viewty, Samsung S5230 Star, Samsung Corby, Lg Cookie