| anonim_4396 a întrebat:

Lumea din ziua de azi ce credeti ca are acasa laptop sau desktop? laughing Funda

9 răspunsuri:
| LostYou a răspuns:

Nu am inteles intrebarea...

| misuh a răspuns:

Nu am prins ideea.

| lVlad a răspuns:

Deci eu am si desktop si laptop,...dar majoritatea au desktop

| JwcFree a răspuns:

Amn2 rolling on the floor, totusi nu inteleg la ce te referi...

| bruuu a răspuns:

Ce intrebare stupidarolling on the floor, desktopul e interfata, laptopul e dispozitivul deci nu poti avea desktop daca nu ai laptop sau calculator

| raducebotari a răspuns:

Cred ca mai multi au desktop

| Carton a răspuns:

Desktop la sigur. Sunt mai ieftine. Eu spre exemplu am 3winking (care merg si sunt folosite zi de zi )

| sltlp a răspuns:

Pai in genral, ambele. Insa paita de laptop e mai amre decat la desktop, deci probabil media e cu laptop-ul. Insa curand va fi asa, laptop -tableta, desktop-ul fiind inlocuit incet incet, nu de tot, dar oricum.

| Cosmincraioveanu2011 a răspuns:

Laptop cei mai multi