| Pietricel a întrebat:

Merită placa asta video? http://www.pcgarage.ro/......28-bit-v2/

7 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

M-am uitat la niste benchmarkuri si chiar m-a surprins sa vad ca R7 360-ul este la egala performanta cu un 750 Ti fiind cu 50-100 de lei mai ieftina. Deci, dupa parerea mea ai putea sa mergi pe placa video mentionata de tine.

| Jipa95 a răspuns:

Pentru a juca ultimele aparitii pe rezolutie de tipp full hd cu detaliile poe low, merita.

| Pietricel explică (pentru Jipa95):

Monitorul nu e FULLHD. E doar HD.

| CPAElites a răspuns:

Esti troll?
De ce tot intrebi de diferite placi video?
Sa nu-mi spui ca iti cumperi placa video la fiecare trei zile laughing

| Pietricel explică (pentru CPAElites):

Nu, nu-mi cumpar dar vreau sa ma dicumentez.

| Pietricel explică (pentru CPAElites):

Documentez*

| AlinelAlecu a răspuns:

Eu am avut o placa video r7 370 nitro si s-a ars dupa doua zile.Eu iti recomand sa iti iei nVIDIA.