| MartinoDean a întrebat:

Mi-am cumparat cumparat hosting si mi-am instalat platforma de WorPress, insa din cat am inteles, trebuie sa astept cel putin 48 de ore pentru a mi se aproba site-ul. Este adevarat? Si-a mai facut cineva site/blog pe aici? Cat trebuie sa astepti ca sa ti-l aprobe?
Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Din perspectiva mea, cel mai simplu era sa intri pe www.ucoz.ro si sa-ti faci site-ul acolo... e gratuit si-ti ofera si foarte multe posibilitati.