| MarioTm a întrebat:

Salut,TPU.Mi-am facut un profil de facebook special ca sa imi fac o pagina,cu poze din intreaga lume,dar problema e ca mi s-a blocat si imi cere sa raspund la o intrebare de securitate,data nasterii sau sa identific fotografiile prietenilor ceea ce nu stiu nicio varianta pentru ca data nasterii am scris-o la nimereala, raspunsul la intrebarea de securitate la fel, prietenii nici atat nu ii stiu.Intrebarea mea este: Cum pot recupera contul daca am doar e-mailul cu care l=am facut

1 răspuns:
| Stf_Ionut_1997 a răspuns:

Pff... pai incearca faza cu prietenii poate ii nimeresti sau gandeste-te m-ai bine la anul nasteri care l-ai pus