| BoyX6Boy a întrebat:

Mi-am instalat Windows Vista pe PC, si nu pot sa instalez driverele, oare no fi compatibil cu PC? Ăăă...Un răspuns rapid? Am nevoie neapărat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Cam proastă alegere ai făcut cu Vista, deoarece nu e treabă.Eu în locul tău instalam Wingoz 7.Se poate descărca gratis, legal și 100% produsul original de pe softpedia.com, și de asemenea se poate folosi în trial legal 120 de zile dacă în a 29-a zi de trial scrii în cmd slmgr-rearm
Succes

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

Probabil că a fost „lucrat puțin" cu Vlite și creatorul acetuia a scos driverii impliciți din acesta.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Driverele sunt facute specific pentru un sistem de operare. Daca tu ai avut Win-XP inainte, atunci acestea nu-ti mai folosesc, si trebuie sa cauti driverele pentru Vista, pe net sau din alta parte. Dar oricum, de ce ti-ai bagat Vista, ca ii caca? Mai bine esti cu XP sau cu Win-7