| ArikuShiku a întrebat:

Mi-am luat Mess 11 si imi da o "Eroare"
http://img812.imageshack.us/img812/8397/23952001.png
Am Windows 7
Stie cineva ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| fldany2013 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de doua ori si la amandoua am facut acelasi lucru, deci incerci sa-l instalezi de 6-7-8 ori si va merge. FUNDA?

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Du-te in program files, si vezi acolo daca ti s-a instalat, deschide-l, cateodata mai zice ca nu s-a instalat corect, dar este eronat si merge cum trebuie.

Si daca iti mai da eroare asta, cand il isntalezi data viitoare, sa ai inchis chrome / explorer / mozzila etc, sau vreo aplicatie flash, pentru ca iti da iar eroare.