| GabrielStefan a întrebat:

Mi-am luat un bluetooth pentru pc ISSCEDRBTA si cand il bag in pc prin USB imi apare la Found New Hardware eroarea: Cannot install this device! Ce ar trebui sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| DJ97 a răspuns:

Descarca si Instaleaza de pe Net programul BlueSoleil, apoi intra in el si automat iti va detecta Bluetooth'ul pe USB si iti va arata device'urile gasite. Dai clic pe un device( telefon, tableta.) si iti va arata toate optiunile: sa trimiti fisiere(muzica, filme, imagini), sa preiei fisiere, etc. FUNDA? big grin