| Gikku a întrebat:

Mi s-a stricat condensatorul de la o Pompa Einhell SMP 601 / 1 - S Niro. Stie cineva care este capacitatea lui? Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschidel si da mai multe detalii despre condensator ce scrie pe el?

| Gikku explică:

Asta este problema.S-a ars in zona unde scria capacitatea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gikku):

Asa nu avem de unde sti ce-l mai bine e sa il; duci la unh service

| Gikku explică (pentru anonim_4396):

L-am dus, nici cei de la magazin nu stiau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gikku):

Mai este un site se numeste elforum.ro te inregistrezi si postezi acolo ce problema ai si te vor ajuta 100% e un site dedicat electronistilor dar si incepatorilor mai mult ca sigur o sa gaseasca ei schema si o sati zica ce condensator ai nevoie