| Alexyu a întrebat:

Momentan sunt la RDS-RCS cu internetul si as dori sa imi achizitionez Fiber Powe de la UPC de 40lei/luna de 100mbs si as dori sa stiu daca functioneaza atat de bine pecat ii face reclama si nu pica des. Funda multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Din cate cunosc, netul merge perfect deci ti-l recomandhappy

5 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Nu asculta pe toata lumea, spun da doar ca sa le dai funda. Depinde si in ce zona stai si ce oras in general Rds e este mai bun ca cel de UPC si crede-ma RECLAMELE MINT!

| Alexyu explică (pentru VirusS97):

Sunt din Bucuresti pai da, dar si la rds zice ca merge bine si cade din 10 in 10 minute.

| VirusS97 a răspuns (pentru Alexyu):

Si eu am avut probleme la RDS si acum am de ex: am marit abonamentul adica de la 50 mbps la 100 mbps (si am primit un stick pentru net. pentru laptop) si platesc cu 10-15 lei in plus, in prima luna am avut viteza de 60, 70 download iar acum nu depaseste 20mbps... Daca te hotarasti sa il schimbi iti urez noroc si sa mai da o veste pe aici findca sunt curios si eu as vrea sa il schimb happy

| TheBrainiac a răspuns:

Da, merge perfect!

| ByTyger1 a răspuns:

Da da funda