| Doesntmatterbro a întrebat:

Nu am gasit nicio categorie de calculatoare decat asta. Ce credeti, merita sa imi cumpar gtx 1080 ti acum sau chiar credeti cum se spune ca in august apare gtx 1180? Doresc opini doar de la cei in cunostinta de cauza. Nvidia de obicei spuneau de lansarea produselor inainte cu o luna sau ceva de genul sau inainte cu 2 saptamani sau exact cand s-au lansat? Dau funda. Apropo daca stiti, ma costa ceva daca dau funda la fiecare intrebare? Nu o sa mai pot da funda la un moment dat?

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Se spune ca o sa apara pe August 30 - 1180, dar nu e oficial.
Bineinteles ca daca ai $$ cel mai bine cumperi 1180, diferenta de performanta se va cunoaste. DAR 1080 in timp va trebuii sa scada, deci poti sa astepti si sa cumperi un 1080 peste cateva luni la un pret foarte bun.

Nu, nu costa nimic sa dai FUNDA. Poti sa dai pana te saturi.