| Tudorhc5 a întrebat:

Nu ma puteti ajuta? Folosesc un program de editare video numit Sony Vegas Pro 11.0, si nu pot apasa "Render As" cand apas acel buton imi arata : http://i.imgur.com/teR53.jpg
Am placa video NVIDIA 8600M GS.
Va Rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

E o problema de la soft. Uite eu am instalat versiunea trial si merge fara probleme. Am vazut ca multi intampina problema asta. Verifica sa nu ai instalate cine stie ce codecuri suspecte. Daca ai, sterge-le si instaleaza Sony Vegas din nou. Verifica sa ai si spatiu de ajuns pe HDD pentru a salva.
Nu e de la placa video, ca eu o am integrata, ca am incerc pe laptop.