| Blagandrey a întrebat:

Nu prea le am cu Pc-urile dar am un Pc si doresc sa ii pun un procesor mai mare se poate acest lucru de exemplu vreau sa ii pun un procesor i3 sau i5.Multumesc antincipat.

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Add id my_precious_ring yahoo com, pentru intrebari legate de it, sau posteaza aici un link cu placa ta de baza sau scrie denumirea ei. Conteaza si sursa, daca va tine un procesor mai solicitant de mancare de watti.

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Daca vrei sa iti scgimbi procesorul acesta trebuie sa fie compatibil cu placa de baza.