| karmenkelly a întrebat:

Pana acum a fost Ok dar cum fac acum ca nu imi mai merge programul de subtitrari Subtitle Workshop cu care am lucrat foarte simplu pana acum. Adica nu imi apare imaginea filmului ci numai sunetul. Cum fac? Multumesc.

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Ai aici ghidul de utilizare al programului (este in engleza), insa poate ghidandu-te dupa imagini iti rezolvi problema :
http://www.heacademy.ac.uk/......rkshop.pdf
Si eu folosesc programul pentru sincronizarea subtitrarilor care nu se potrivesc, insa nu stiu ce sa-ti zic.
Poate sa-l stergi si sa-l reinstalezi, sau ia fiecare icoana din meniu, click pe ea si vezi ce gasesti.
Este o setare pe care o poti gasi.