| catalynx a întrebat:

pe net exista site-uri care iti permit sa downloadezi ceva numai daca treci sau raspunzi la anumite intrebari. Chestia e ca eu am facut un test complet si tot nu imi da voie sa downloadez pentru ca zice la fel sa trec de niste teste. Cum pot sa fac sa downloadez de pe acele siteuri.

Siteul de unde vreau sa downloadez este stickfile.net

Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| TheKiller a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar ca sa downloadezi acele fisiere trebuie sa platesti cu bani de pe telefon ai vazut ca acolo trebuie sa scrii numarul de telefon? Iti ia 3eur. Funda?