| adrian88_9398 a întrebat:

Pot sa-mi fac si eu site de cautare ca si :http://www.google.com/?

Sait de cautare ca si Google numa in loc de Google sa fie pus numele meu!

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Este extrem de usor.
... daca ai bani. Multi.
... foarte multi.
. extrem de multi! happy
Poti sa iti faci unul ca sa iti faci damblaua. Iti trebuie totusi un server virtual sau dedicat, depinde cat de util si functional vrei sa fie.

2 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Vrei sa pui altceva in loc de 'Google' sau sa faci site nou-nout, motor de cautare gen Google?

daca e varianta a doua, pregateste-te pentru niste trolling.

| mugurel021978 a răspuns:

Iti trebuie o idee geniala care sa depaseasca principiile google despre cautarea in reteaua internet. daca o ai. vb