| ovydyu1992 a întrebat:

recent mi-am cumparat un laptop Toshiba. Inainte aveam un pc LG la care conectam o combina prin mufa jack. Ei bine, toate bune si frumoase, la pc se aude perfect, dar la laptop nu mi se aude bass-ul. Mentionez ca pe laptop am win 8.1, iar pe pc win 7 ultimate... Va rog un raspuns bun? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Te-ai uitat in control panel la setarile de sunet de la placa audio? Pe laptop sigur ai un Realtek audio Hd. Posibil la calculator sa ai bass-ul reglat din equalizatorul placii de sunet. Asa ca uitate in control panel la hardware and sound si cauta realtek acolo. Uita-te in acest timp si in control panel dar la pc sa vezi ce setari ai la sunet facute poate si pe calculator ai realtek audio hd si iti vei da seama mai usor unde este problema. Sper ca te-am aujutat.