| anonim_4396 a întrebat:

Recoamndatimi si mie un laptop de gaming pana in 4000 lei! Vreau sa fie de firma si de calitate! Ecranul vreau sa fie full hd si 17.3 daca se poate daca nu full hd si pe 15.6. Vreau sa duca orice joc. Funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista asa ceva. Cine spune altceva nu are habar ce vorbeste. Ca sa duci orice in full HD in bugetul asta te incadrezi bine cu un desktop, dar si ala nu o sa duca chiar tot in full hd cu detaliile la maxim (de-alde Witcher 3, de exemplu).