| k0sTy a întrebat:

revin cu o noua problema! Am rezolvat o eroare de la ConnAPI. DLL era de la nokia pc suite dar de cand mi-a aparut nu mai merge Task Manager? Si eu am nevoie mare de Task Manager deoarece PC meu e pentium3 si tot se blocheaza! Dau 2 funde cui ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| MGBV11 a răspuns:

Vezi daca iti merge cu asta. intri in start run si dai paste la asta acolo in casuta REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0/ apoi dai ok