| anonim_4396 a întrebat:

.
Scuzati ca postez aici dar este cea mai dolosita categorie...
daca am uitat parola de la e-mail si sunt inca, conectat pe e-mail-ul respectiv...cum pot afla parola...imi pot trimite un e-mail cu parola pe e-mailul cu problema? happy Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii intrebarile secrete, cu care ti-ai facut contul, o poti afla sau schimba, altfel nu.

1 răspuns:
| eviltwinnn a răspuns:

Cand ti-ai facut contul ai introdus un numar de telefon sau o adresa de rezerva?
Daca nu, cum a spus si ivancea2 poti sa schimbi parola daca mai tii minte intrebarile secrete.