| laurr a întrebat:

Deci am si e o problema am fost la cineva acasa si in timpu ala a primit un mesaj de la 777 sa trimita cuvantul ok la acel numar pentru a castiga un player hd sau ceva de genul, in measj scria ca este gratuit dar cand a trimis mesaj i-a disparut tot creditul de ce?straight face Funda + Vot

5 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

Sa nu mai ai incredere in mesaje de genul asta demulte ori sunt pers si hackeri care te pacalesc si in cele mai rele cazuri iti pierzi aparatul si tot ce ai pe el la fel si cu facebook-ul cand dai like la un concurs asigura te ca apare si pe site-ul oficiale(ex:Orange, Vodafone...).

| madu1295 a răspuns:

Mai, astea-s farse. Nu fac altceva decat sa-ti ia banii. Niciodata sa nu mai faca asta! Niste dobitoci care n-au ce face, iau celorlalti banii. happy

| mona a răspuns:

Pentru ca ai luat teapa, poate data viitoare cand mai primesti astfel de mesaje le ignori, nimeni nu iti da nimic asa pe ochi frumosi.

| AlexxSDC a răspuns:

NASPA! Te inteleg mi s-a intamplat. Sa nu mai ai incredere in asa ceva si iti mai vin niste mesaje cateodata ca vei castiga o masina si tot trimiti mesaje iar intrebarile nu se mai sfarsesc deci daca iti vine asa ceva nu raspunde sterge mesajul.SA NU MAI AI INCREDERE IN ASA CEVA!

| TheRaindem a răspuns:

Fiind de la numarus 777 este putin probabil sa fie escroci, dar ti-a disparut creditu pentru ca acel mesaj daca il trimiteai iti lua o anumita suma de bani. funda?big grin