| Emy23 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program de recunoscut melodiile pentru calculatro.Adica daca nu stiu cum se numeste o melodie sa-i dau drumu dupa youtube sau winmp si sa-mi spuna care melodie este......astept raspuns are fi bun si un link de download Funda:X:X:X:

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

De aia am si ras Andrei. happy
Stiu ca nu merge, din pacate pentru Emy23...

P.S. Emy, scrie-i userului care se cheama Nelul, e un as in materie de IT si probabil o sa te ajute DACA exista un asemenea program.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shazam big grin

| andreisoci a răspuns:

Darkmagic aplicatia Shazam nu merge pe calculator!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Shazam merge pe telefon, nu pe calculator.
Si eu mi-as dori un program din asta, dar din pacate nu am gasit nimic pana acum sad

| Emy23 explică:

Eu am un program se cheama'tunatic' care este tot asa pentru recunoscut melodii dar nu meregestraight face