| Ciupala9Andrei a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum scap de toolbar in mozilla

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

>click dreapta pe bara ( nu bara de restore size minimize etc, ci putin mai jos) si iti va aparea >Menu bar, Navigation Toolbar, Bookmarks Toolbar, Yahoo Toolbar si ce mai ai tu pe acolo, si daca sunt bifate, debifeaza'le dand click pe ele.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Salut andrei.De ce Toolbarr este vorba.Lasă-l pe Jipa95 să abereze așa cum face de obicei, și se mai și mândrește că oferă servicii de service pc.Real e praf la service, și mai grav este și promovat de acest site.Succes

| bogdan3vl a răspuns:

Intri in control panel si la add or remove programs si dezintalezi toate aplicatile la care scrie toolbar si nu o sati mai apara nimic

| valentin75 a răspuns:

Salut! Iti recomand sa instalezi iobituninstallers, care te ajuta sa scapi de orice program nedorit, inclusiv toolbar. E foarte usor de instalat si utilizat, vezi ca are si functia de a sterge fisierele care au fost modificate de respectivul soft! Bafta!

| mrblizz311 a răspuns:

Iti recomand dezinstalarea, chiar daca o dezactivezi tu inca o ai in pc asa ca dai uninstall.