| givelink a întrebat:

spuneți niste sisteme desktop pana in 14 milioane dar sa meargă Gs:go, gta 5, etc. FUNDA! :-)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pretentii mari
Eu am dat 2500 lei pe al meu si nu merge GTA V
Trebuie sa-ti iei unul de minim 3000 lei ca sa mearga

| dfeel a răspuns:

E greu in banii aia. Banuiesc totusi ca te referi la un sistem fara monitor.

| Jager a răspuns:

Fa-ti cont pe mygarage.ro si posteaza acolo un topic cu titlul de aici. Totusi, sa ti mearga gta 5 cu un pc de 14 milioane... nu prea vad. 14 milioane te ajunge doar placa video...
Pt cs go iti ajunge un i3 si o nVIDIA gt 760 de 2gb

| BogdanTHEMinion a răspuns:

Dacă vrei sa joci GTA 5 Îți recomand un Xbox One sau PS 4 la 14 milioane.