| DJock a întrebat:

Stie cineva daca pot schimba placa video la un laptop, si daca da, atunci pentru modelul "presario cq61 notebook pc" cu AMD 880G with ATI Mobility Radeon HD 4200, ce placa video ar fi o optiune mai buna (de preferat ar fi muult mai buna). big grin

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en&docname=c01980785
nu are o placa video separata(dedicata) are un procesor video integrat in procesor dei nu prea poti decat sa schimbi procesorul si cum unul mai bun ca ce ai u nu este pe socket S1 aia e nu prea poti face nimic