| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand scriu ceva imi apare subliniat dar cand dau enter (de ex cand vb pe facebook si scriu cv imi apare subliniat. cand dau enter nu mai e...) dispare...? PLS SPUNETI DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vladutzutvi a răspuns:

Salut,cuvantul respectiv atunci cand il scrii apare subliniat pentru ca formatul limbii tale(al PC-ului) nu recunoaste acel cuvant nu il are in DEX-ul sau, ca sa spun asa, si atunci il subliniaza ca sa iti arate ca nu il recunoaste.happy
Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

1 răspuns: