| uRage a întrebat:

Stie cineva din ce cauza cind pornesc calculatorul totul merge normal pina cind sa-mi imi arata in loc de desktopul un ecran nergru si nici ctrl+alt+delete sau ctrl+shift+esc nu merge dar in "безопасный режим" totul merge normal!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

безопасный режим însemnând cumva safe mode? Probabil ai wingoz piratat și ți-a intrat prin automatic updates unealta aia ainti piraterie.
Dacă e așa atunci un fresh install te poate salva, cu mențiunea că dacă folosești windows 7 bpoți să îlai gratis 120 de zile.
Uite aici cum se face:
http://www.clubpc.ro/? p=84
Valabil doar la 7, la xp și 8 nu funcționează. Succes

| uRage explică (pentru DeyCj):

Scuze dar nu am inteles ce ai scris sadsad

| DeyCj a răspuns (pentru uRage):

Apoi eu numa două limbi știu:Engleza și Româna.Care din ele te ajută?

| uRage explică (pentru DeyCj):

Romana