| 50deBANI a întrebat:

Stiti ca de multe ori cand dati uninstall la un joc sau un program, nu se sterg toate fisierele.
Cine imi zice un program care le sterge (am citit pe internet, mai de mult, dar nu imi amintesc denumirea programului)

P.S.: Va rog nu scrie-ti raspunsuri de genu "dai delete" pentru ca acele fisiere tot raman undeva in calculator...deci tongue

FUNDA!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Eevo Uninstaller pe modul avansat. Dai mereu continuare fara sa accepti restart la programele care cer asta. Vei da restart abia dupa dezinstalare. Poti folosi dupa el si Ccleaner (registri).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Revo Uninstaller pe modul avansat. Dai mereu continuare fara sa accepti restart la programele care cer asta. Vei da restart abia dupa dezinstalare. Poti folosi dupa el si Ccleaner (registri).
Scuze, am "lipit" degetul alaturi

| 50deBANI explică (pentru anonim_4396):

Si....imi poti da te rog un site, ca toate de care am dat ori ma costa pri sunt sterse fisierele de pe acel site

| anonim_4396 a răspuns (pentru 50deBANI):

Uite asta (al lor oficial) este 30 zile free trial: http://www.revouninstaller.com/
Sau de pe Softpedia: http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Revo-Uninstaller.shtml
Succes.

| pozeanimate a răspuns:

Revo unistaler
dar nici un program nu face mai bine ca cu si mainile noastre.exe
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru pozeanimate):

Asta daca stii sa gasesti toate fisierele. Pentru ca unele programe mai instaleaza si prin Windows...

| SethNemesisRa a răspuns:

DA, e adevarat ce spui. E vorba de anumiti registrii si fisiere de tip *. temp. Programe sunt mai multe. De ex:
CCleaner Business Edition v3.28.1913
Puran Registry Cleaner 1.0
Windows 7 Tweaker 4. 1TuneUp Utilities 2013 13.0. 3000.138