| AndreiTzp a întrebat:

Stiti cumva daca pentru a instala Nero (software de burning) am nevoie de un cont de administrator pe Windows? Mersi fain!

Răspuns Câştigător
| Andrey77 a răspuns:

Da ai nevoie.Pentru a instala orice software ai nevoie de cont de administrator.
Funda?

| AndreiTzp explică (pentru Andrey77):

Exista vreun software de burning care poate fi instalat fara cont de administrator? Da, iti dau.

| Andrey77 a răspuns (pentru AndreiTzp):

Imi pare rau dar...nusad.Orice software pe care il instalezi(deci inclusiv cele de burning) necesita cont de administrator.