| saluttpu123 a întrebat:

Stiti pe cineva daca a trecut prin a i se sparge casa cu caine de paza in ea? Argumente!

Răspuns Câştigător
| Florin_George_1994 a răspuns:

Da, am eu un prieten care a trecut prin asta. Insa nu mai locuia acolo, trecea din cand in cand sa-i lase mancare la caine. Au intrat sa fure (nu am inteles ce, ca avea o firma de productie), iar in curte aveau caine de paza. Nu stiu bine cu ce l-au otravit, dar au reusit sa-l omoare si sa intre fara probleme in curte sa fure.
Aceste cazuri sunt foarte rare, si se intampla in special cand acolo sunt obiecte de valoare iar proprietarii nu sunt acasa.