| byEvanthe a întrebat:

Salut TPU, sunt nou pe aici si va salut pe toti, am si eu o mica problema legata de vizionarea live-urilor pe Facebook. Tin sa mentionez ca pot urmarii un live doar dupa ce s-a incheiat.
Am conectat Facebook-ul iubitei mele si pare sa fie totul ok, pe contul meu nu le pot vizualiza ( doar dupa incheierea live-ului)
Este vreo setare prin Facebook care imi blocheaza vizionarea live-urilor?

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Si eu pățesc așa, cred ca e din cauza telefonului dacă ai un model mai vechi

| byEvanthe explică (pentru Madaxo97):

Doar pe pc am problema asta. Pe telefon merge perfect!

| byEvanthe explică (pentru Madaxo97):

Plus ca am incercat alt cont, acelasi LIVE, si de pe alt cont merge sa vad pe pc. Este vreo setare a redare a live-urilor, dar nu stiu unde este.